KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14855056
nr 1485 5056
Oljemålningar
2 st, Diptyk, Claes Zell, solrosor. Signerade. Olja på duk, 90x70 cm, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 20:29:41
700 kr
800 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)